İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
TOKAT
Tokat Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

TRELLEBORG ENDÜSTRİYEL HORTUM ÜRETİM FABRİKASINDA AFETE HAZIR İŞYERİ EĞİTİMİ 07 Aralık 2017
foto
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce, İlimiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet sürdüren Trelleborg Endüstriyel Hortumlar Sanayi ve Ticaret limidet Şirketi fabrikasında Afete Hazır İşyeri Eğitimi gerçekleştirildi. Teorik ve Uygulamalı olarak iki aşamalı olarak planlanan eğitim fabrikada acil durum sireninin çalıştırılması ile başladı. Güvenli toplanma alanında toplanan fabrika çalışanlarına burda afet ve acil durumlarla ile ilgili bilgi verilerek uygulamalı yangın söndürme tatbikatı yaptırıldı. Daha sonra bina içi yemekhene bölümüne alınan personele burada da kurumsal tanıtım yapılarak yaralı taşıma teknikleri ve basit ilkyardım konuları hakkında bilgilendirme yapıldı.
[Devamı]
SPOR LİSESİ AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 06 Aralık 2017
foto
Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce; Tokat Spor Lisesi öğretmen ve öğrencilerine “Afete Hazır Okul Eğitimi” verildi. Eğitim Sırasında kurumsal tanıtım yapılarak Afet ve Acil Durumlarda alınacak önlemler ve yapılması gerekenler konusunda bilgi verildi.
[Devamı]
TOKAT ÇEVİK KUVVET PERSONELİNE TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ. 01 Aralık 2017
foto
Uzunburun Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonunda İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü personeline Kurumumuz personeli tarafından Temel Afet Bilinci Farkındalık Eğitimi verildi.
[Devamı]
ÖZEL BİLGİ OKULLARI AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 01 Aralık 2017
foto
Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce; Özel Tokat Bilgi Okulları öğretmen ve öğrencilerine “Afete Hazır Okul Eğitimi” verildi. Eğitim Sırasında kurumsal tanıtım yapılarak Afet ve Acil Durumlarda alınacak önlemler ve yapılması gerekenler konusunda bilgi verildi.
[Devamı]
AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 23 Kasım 2017
foto
Okul Eğitimlerimiz çerçevesinde Kurumumuz personeli tarafından Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilere Afete Hazır Okul Eğitimi verildi.
[Devamı]
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE BEŞİR DERNEĞİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 22 Kasım 2017
foto
İl Müdürlüğümüzce Beşir Derneği Tokat Temsilciliğne ziyarette bulunuldu. Ziyarete İl Müdürümüz Turan Uzun, Şube Müdürleri Yunis Günesen, Süleyman Yiğit ve Eğitim Uzmanı Abdullah Sarıçiçek katıldı. Dernekte heyetimizi Beşir Derneği İç Anadolu Bölge Müdürü Fatih Yıldız ve Tokat İl Temsilcisi Turan Arslan karşıladı.Faaliyetleri hakkında bilgi veren Sayın Yıldız Afet ve Acil Durumlarında hızlı ve hazırlıklı olarak müdahale edebilmelerini kolaylaştıracak 12 nokatada lojistik merkezlerin olduğunu, bu merkezlerin bünyesinde, mobil mutfak, mobil soğuk hava deposu, mobil koordinasyon merkezinin yer aldığını söyledi. Yurt genelinde planlanan çalışmalar ve AFAD ile yapılacak işbirliğiyle daha güçlü çalışmalar yapmak istediklerini belirttiler. İl Müdürlüğümüzden eğitim talebinde de bulunan dernek yöne...
[Devamı]
Kızık Köyü Ortaokulu Afete Hazır Okul Eğitimi 21 Kasım 2017
foto
Afete Hazır Okul Eğitimlerimiz çerçevesinde Kızık Köyü Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilere Afete Hazır Okul Eğitimi verildi.Eğitim Kurumumuz Eğitim Uzmanı Abdullah Sarıçiçek, Arama Kurtarma Teknisyenleri Hakkı Tuztaşı, Ahmet Temir ve Eyüp Pekşen tarafından verildi.
[Devamı]
Akın Köy İlkokul ve Ortaokulunda Eğitim Düzenlendi. 17 Kasım 2017
foto
Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğümüzce; Akın Köyü İlkokul ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine “Afete Hazır Okul Eğitimi” verildi. Eğitim Sırasında İlk 72 Saat, Afetelerin Öncesi, Sırası ve Sonrası ile ilgili bilgi verildi. Ardından okulda Deprem Tahliye Tatbikatı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Okul İdareci ve Öğretmenlerine Konferans verildi. 14 Kasım 2017
foto
İl Müdürlüğümüz personeli Eğitim Uzmanı Abdullah Sarıçiçek tarafından İl ve İlçelerimiz okullarında görev yapan idareci ve öğretmenlere İlimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda Afet Bilinci Eğitimi verildi.
[Devamı]
Özlem ve Saygı ile 79 Yıl... 09 Kasım 2017
foto
Tokat AFAD ailesi olarak Türk Milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.
[Devamı]
Sayfalar: 1234567891011