İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
TOKAT
Tokat Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Özel Hayat Bakım Merkezinde Afete Hazır İşyeri Eğitimi 03 Ağustos 2017
foto
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlardan Özel Hayat Bakım Merkezi çalışanlarına, Kurumumuz eğitmen personeli tarafından Afete Hazır İşyeri Eğitimi verilmiştir.
[Devamı]
Niksar Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünde Afete Hazır İşyeri Eğitimi 03 Ağustos 2017
foto
Niksar İlçemiz Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü yerleşkesinde Niksar Sosyal Hizmet Müdürlüğü, Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu ve Erbaa Sosyal Hizmet Müdürlüğü çalışanlarına Kurumumuz personeli tarafından Afete Hazır İşyeri Eğitimi verildi.
[Devamı]
Turhal Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Eğitim 03 Ağustos 2017
foto
Turhal İlçemizde hizmet veren Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü çalışanlarına, Kurumumuz personeli tarafından Afete Hazır İşyeri Eğitimi verildi.
[Devamı]
Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Afete Hazır İşyeri Eğitimi Gerçekleştirildi. 03 Ağustos 2017
foto
İlimiz Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü çalışanlarına, Kurumumuz personeli tarafından Afete Hazır İşyeri Eğitimi verildi.
[Devamı]
Tokat Valiliğinde Afete Hazır İşyeri Eğitimi 03 Ağustos 2017
foto
Ülkemizin afetlere yönelik olarak hazırlanması ve zarar görebilirliğe karşı kapasitesinin artırılması amacı ile AFAD Başkanlığımızın hazırlamış olduğu“Afete Hazır Türkiye” projesi kapsamında Tokat Valiliği personeline Kurumumuz Eğitim Uzmanı Abdullah Sarıçiçek tarafından Afete Hazır İşyeri Farkındalık semineri verildi.
[Devamı]
Sayın Valimiz Ömer TORAMAN Kurumumuzu Ziyaret Etti... 26 Temmuz 2017
foto
Tokat Valimiz Sayın Dr.Ömer TORAMAN Kurumumuzu ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi aldı.Ziyarette Sayın Valimize İl AFAD Müdürü Sayın Turan UZUN tarafından brifing'de verildi.
[Devamı]
TOKAT ŞEHİDİNİ SONSUZLUĞA UĞURLADI... 26 Temmuz 2017
foto
Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak toprağı sıksan,şüheda! Canı,cananı,bütün varımı alsında Huda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda. Siirt'in Baykan ilçesi ile ziyaret bölgesi arasında bulunan Çukurca köyü kırsalında seyir halindeki sivil araca teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda 1 asker şehit olurken, biri uzman çavuş ve biri güvenlik korucusu olmak üzere iki kişi yaralanmıştı. Saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Yakup AKDAĞ'ın cenazesi memleketi Tokat'ta son yolculuğuna uğurlandı
[Devamı]
Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Kurum Binası 24 Temmuz 2017
foto
Tokat İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Kurum Binası resimleri.
[Devamı]
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 17 Temmuz 2017
foto
15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle ilimizde demokrasi yürüyüşü' düzenlendi.Tokat Valiliği organizesinde gerçekleştirilen 'Demokrasi' yürüyüşüne Tokat Valisi Ömer TORAMAN, Tokat Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Ellerinde Türk bayrakları ile yürüyen vatandaşlar, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganları attı. Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde başlayan yürüyüş Cumhuriyet meydanında son buldu. Yürüyüşün ardından demokrasi nöbetine geçildi.
[Devamı]
AFAD Gönüllüsü Kampanyası" O Kahraman BENİM " 14 Temmuz 2017
foto
15 Demokrasi Şehitlerini Anma Günü etkinlikleri kapsamında Tokat İli Cumhuriyet Meydanında Tokat AFAD tarafından "O Kahraman BENİM" stantı açıldı.Tokat Valimiz Sayın Dr.Ömer TORAMAN ve Tokat Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU' da stantımızı ziyaret ederek çalışmalarımız ve kampanya hakkında bilgi aldılar.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678